sofa do salonu Hip HopIdealna sofa do salonu? Wygodna, przestronna w każdej sytuacji. Idealna zarówno do czytania, poobiedniej drzemki, spotkania z przyjaciółmi albo wieczoru filmowego. Taka jest właśnie sofa Hip Hop włoskiej marki Calia.

Sofa Hip Hop wielofunkcyjna i dostosowująca się do potrzeb chwili.

b4515-hiphop-2-

Najlepszym słowem, które ją opisuje jest wielofunkcyjność. Aby zaspokoić potrzeby i gust każdego, posiada wiele konfiguracji i opcji ustawienia. Siedziska, szezlongi, podnóżki i różne wersje foteli są wymienne i mogą być montowane i składane na różne sposoby. Całość, jeśli taka jest potrzeba, zamykają i uzupełniają szerokie, wygodne podłokietniki.

Oparcia foteli mają regulowaną wysokość, a z siedziska fotela wysuwają się komfortowe podnóżki.
Ale to jeszcze nie wszystko.

Sofa Hip Hop, dzięki bogatej kolorystyce, dostosuje się do każdego wnętrza. Różnorodność tkanin, faktur i wersji kolorystycznych pozwala stworzyć sofę jedyną w swoim rodzaju. Niepowtarzalną. I niezmiennie wygodną.
Monochromatyczna, wielokolorowa, cieniowana, wzorzysta, gładka – każdy element sofy może być tak inny. I nadal pasujący do całości mebla.

IMAG0283

Może równie dobrze znaleźć się w wersji klasycznej, tak jak nasza najnowsza sofa Hip Hop sprowadzona do Polski na życzenie klienta: w kolorze Tequila i bardzo spokojnym tonie, pozostaje nadal tak wygodna, jak wygodne są wszystkie sofy do salonu renomowanej marki włoskiej Calia.

Leave a Reply